Pproklep.cz
CeníkPorovnáníHistorieOblíbenéHlídané subjekty
CeníkPorovnáníHistorieOblíbenéHlídané subjekty
  1. Vyhledávání/
  2. Tělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí

Tělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí

AktivníPobočný spolek · 33 letIČO
48894591
Sportovní 2068, 59401 Velké Meziříčí

Tělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí, IČO 48894591. Pobočný spolek. Přehled finančních výsledků, sbírky listin a propojení na 14 dalších osob a firem z veřejných registrů.

Hlídat subjektUložit
PřehledPrověrkaFinanceStát a zakázky8Majetek a provozLidé a vazby14Historie

proklep.cz

Data ze 16 státních registrů — ARES, Veřejný rejstřík, insolvence, DPH, ČOI a dalších veřejných zdrojů.

Obchodní podmínkyOchrana osobních údajůKontakt
Dokumenty44

Základní údaje

IČO
48894591
Datová schránka
46m2jkw
Právní forma
Pobočný spolek
Spisová značka
L 28212
Vznik
16. 2. 1993
Hlavní činnost
Provozování sportovních zařízení

Sídlo

Sportovní 2068, 59401 Velké Meziříčí

Předmět podnikání

Způsob jednání
Výpis ze stanov České obce sokolské: Jménem tělocvičné jednoty je oprávněn jednat za splnění podmínky uvedené v odst. 10.1. Stanov ČOS, týkající se nakládání s nemovitým majetkem ve vlastnictví jednoty, starosta jednoty nebo v jeho nepřítomnosti místostarosta jednoty. Písemné právní jednání a úkony činí a podepisují za jednotu společně starosta a jednatel. V nepřítomnosti starosty podepisuje místostarosta jednoty a v nepřítomnosti jednatele člen Výboru jednoty, který k tomu byl rozhodnutím Výboru jednoty pověřen. V případě nakládání s nemovitým majetkem jednoty se k jednání připojí písemný souhlas Předsednictva ČOS, vydaný v souladu s ustanovením odst. 10.1. Stanov ČOS.
Předmět podnikání
  • tělovýchovná, sportovní, kulturní a společenská činnost
Prověrka
Start
Analýza rizik
Start
Finanční přehled
Start

Tržby, zisk, EBITDA a další klíčové metriky z účetních závěrek.

Dotace

Subjekt může mít i další dotace, které v dostupných zdrojích (ReD, SZIF) neevidujeme.

Záznamy dotací
8
napříč zdroji; mohou se překrývat
Období
2016–2025
fiskální roky
Zdroje
ReD
uvedené u každého záznamu

Evidovaná podpora

12 345 678 Kč

Vráceno

123 456 Kč

Pobočky
Start

Provozovny a místa podnikání dle Registru osob (ROS), včetně adres a období činnosti.

Propojení

Angažmá
Česká obec sokolská
pobočný spolek · od 23. 10. 2025 · probíhá
IČO: 00409537
Aktivní
Propojené osoby a subjekty
Edita ChytkováISVR
HospodářkavTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • HOSPODÁŘKA · Statutární orgán · od 24. 3. 2025
Rodné číslo:
Datum narození:
16. 4. 1974
Občanství:
cz
Adresa:
Hornoměstská 425 77, Velké Meziříčí, Velké Meziříčí, 59401, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Petr KaštanISVR
Člen výboruvTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • ČLEN VÝBORU · Statutární orgán · od 24. 3. 2025
Rodné číslo:
Datum narození:
10. 5. 1987
Občanství:
cz
Adresa:
Hornoměstská 426 79, Velké Meziříčí, Velké Meziříčí, 59401, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Martin SlavíkISVR
Člen, MístostarostavTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí(do 24. 3. 2025)
MístostarostavTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • MÍSTOSTAROSTA · Statutární orgán · od 24. 3. 2025
Rodné číslo:
Datum narození:
18. 9. 1986
Občanství:
cz
Adresa:
U Statku 2253 24, Velké Meziříčí, Velké Meziříčí, 59401, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Ing. Vincenc ZáviškaISVR
JednatelvTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • JEDNATEL · Statutární orgán · od 24. 3. 2025
Rodné číslo:
Datum narození:
15. 9. 1965
Občanství:
cz
Adresa:
Ke Třem křížům 260 17, Velké Meziříčí, Velké Meziříčí, 59401, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Ing. Ladislav ŠidloISVR
Starosta, Člen výboruvTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí(do 24. 3. 2025)
StarostavTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • STAROSTA · Statutární orgán · od 24. 3. 2025
Rodné číslo:
Datum narození:
5. 5. 1983
Občanství:
cz
Adresa:
K Novému světu 2132 9, Velké Meziříčí, Velké Meziříčí, 59401, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

David StoklasaISVR
Člen výboruvTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • ČLEN VÝBORU · Statutární orgán · od 24. 3. 2025
Rodné číslo:
Datum narození:
11. 6. 1978
Občanství:
cz
Adresa:
Poštovní 1833 18, Velké Meziříčí, Velké Meziříčí, 59401, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Ing. Zuzana VillertováISVR
Členka výboruvTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • ČLENKA VÝBORU · Statutární orgán · od 24. 3. 2025
Rodné číslo:
Datum narození:
15. 6. 1961
Občanství:
cz
Adresa:
Sluneční 2103 3, Velké Meziříčí, Velké Meziříčí, 59401, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Mgr. Pavol ŽivčicISVR
Člen výboruvTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • ČLEN VÝBORU · Statutární orgán · od 24. 3. 2025
Rodné číslo:
Datum narození:
21. 1. 1981
Občanství:
cz
Adresa:
Nad Tratí 1488 18, Velké Meziříčí, Velké Meziříčí, 59401, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Ing. Jiří HorkýOSVČISVR
Člen kontrolní komisevTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • ČLEN KONTROLNÍ KOMISE · KONTROLNI_KOMISE · od 24. 3. 2025
Rodné číslo:
Datum narození:
20. 10. 1993
Občanství:
cz
Adresa:
52, Ruda, Ruda, 59401, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Ilona ZáviškováISVR
Členka kontrolní komisevTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • ČLENKA KONTROLNÍ KOMISE · KONTROLNI_KOMISE · od 24. 3. 2025
Rodné číslo:
Datum narození:
18. 2. 1972
Občanství:
cz
Adresa:
Ke Třem křížům 260 17, Velké Meziříčí, Velké Meziříčí, 59401, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Bc. Michael Bezděk MBAISVR
Člen kontrolní komisevTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • ČLEN KONTROLNÍ KOMISE · KONTROLNI_KOMISE · od 24. 3. 2025
Rodné číslo:
Datum narození:
7. 12. 1976
Občanství:
cz
Adresa:
Nad Gymnáziem 511 3, Velké Meziříčí, Velké Meziříčí, 59401, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Česká obec sokolskáISVR
zakladatelvTělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • zakladatel · ZAKLADATEL_SEKCE · od 9. 10. 2014
IČO:
00409537
Občanství:
Česká obec sokolská
Adresa:
Újezd 450 40, Malá Strana, Praha, 11800, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Zpracování

Načítáme historii subjektu…

Události se doplní automaticky.

Zápis z valné hromady_23.3.2026.pdf

ostatní Zápis z VH

Založeno: 20. 4. 2026

60 kB
Výkaz zisku a ztráty pro nevýdělečné organizace_důvěrné.pdf

účetní závěrka [2025] VZaZ

Založeno: 20. 4. 2026

215 kB
Rozvaha pro nevýdělečné organizace_důvěrné.pdf

účetní závěrka [2025] Rozvaha

Založeno: 20. 4. 2026

215 kB
Vyrocni zprava TJ Sokol Velke Mezirici za rok 2025.pdf

výroční zpráva [2025]

Založeno: 20. 4. 2026

523 kB
zápis z valné hromady.pdf

ostatní zápis z valné hromady

Založeno: 23. 10. 2025

1,7 MB
Zápis z valné hromady_27.3.2025_podepsany.pdf

ostatní zápis z valné hromady

Založeno: 14. 5. 2025

119 kB
Vyrocni zprava TJ Sokol Velke Mezirici za rok 2024 komplet.pdf

výroční zpráva [2024]

Založeno: 14. 5. 2025

304 kB
Telocvicna jednota Sokol Velke Mezirici-Rozvaha pro nevydelecne organizace, 2024 -.pdf

účetní závěrka [2024] rozvaha

Založeno: 14. 5. 2025

213 kB
Telocvicna jednota Sokol Velke Mezirici-Vykaz zisku a ztraty pro nevydelecne organizace, 2024 -.pdf

účetní závěrka [2024] VZZ

Založeno: 14. 5. 2025

213 kB
ZA?PIS Z VALNE? HROMADY 25.3.2024.pdf

ostatní zápis z VH

Založeno: 27. 5. 2024

1,1 MB
Vyrocni zprava TJ Sokol Velke Mezirici za rok 2023 komplet.pdf

účetní závěrka [2023]

Založeno: 27. 5. 2024

1,5 MB
Výkaz zisku a ztráty pro nevýdělečné organizace_odem.pdf

účetní závěrka [2023] VZaZ

Založeno: 27. 5. 2024

469 kB
Rozvaha pro nevýdělečné organizace_odem.pdf

účetní závěrka [2023] rozvaha

Založeno: 27. 5. 2024

796 kB
Zapis z VH 2023 TJS VM.pdf

ostatní zápis z VH

Založeno: 11. 5. 2023

1,5 MB
Vyrocni zprava TJ Sokol Velke Mezirici za rok 2022 komplet.pdf

výroční zpráva [2022]

Založeno: 11. 5. 2023

1,1 MB
Výkaz zisku a ztráty pro nevýdělečné organizace(1).pdf

účetní závěrka [2022] VZaZ

Založeno: 11. 5. 2023

52 kB
TJ SOKOL_příloha k 31.12. 2022.pdf

účetní závěrka [2022] příloha

Založeno: 11. 5. 2023

222 kB
Výpis z usnesení z volební VH - T.J. Sokol Velké Meziříčí.pdf

ostatní zápis z VH

Založeno: 12. 7. 2022

1,3 MB
Zápis z valné hromady TJ Sokol Velké Meziříčí .pdf

ostatní zápis z VH

Založeno: 28. 4. 2022

3,2 MB
Výkaz zisku a ztráty pro nevýdělečné organizace.pdf

účetní závěrka [2021] VZaZ

Založeno: 28. 4. 2022

52 kB
Rozvaha pro nevýdělečné organizace.pdf

účetní závěrka [2021] rozvaha

Založeno: 28. 4. 2022

62 kB
Vyrocni zprava TJ Sokol Velke Mezirici za rok 2021 komplet.pdf

výroční zpráva [2021]

Založeno: 28. 4. 2022

925 kB
stanovy sokol 26.6.2021.pdf

stanovy společnosti

Založeno: 8. 11. 2021

289 kB
Zápis z valné hromady_2021.pdf

ostatní zápis VH

Založeno: 23. 8. 2021

121 kB
Výkaz zisku a ztráty pro nevýdělečné organizace.pdf

účetní závěrka [2020] VZaZ

Založeno: 23. 8. 2021

432 kB
Vyrocni zprava TJ Sokol Velke Mezirici za rok 2020 komplet.pdf

výroční zpráva [2020]

Založeno: 23. 8. 2021

3,6 MB
Příloha k účetní uzávěrce k 31.12. 2020.pdf

účetní závěrka [2020] příloha

Založeno: 23. 8. 2021

219 kB
Rozvaha pro nevýdělečné organizace.pdf

účetní závěrka [2020] rozvaha

Založeno: 23. 8. 2021

681 kB
Zápis z VH T.J. Sokol Velké Meziříčí_2020.pdf

ostatní zápis z VH

Založeno: 14. 8. 2020

887 kB
Zápis z Valné hromady 2020.pdf

ostatní zápis z VH

Založeno: 3. 6. 2020

111 kB
Vyrocni zprava TJ Sokol Velke Mezirici za rok 2019.pdf

výroční zpráva [2019]

Založeno: 3. 6. 2020

522 kB
Rozvaha pro nevýdělečné organizace_důvěrné.pdf

účetní závěrka [2019] rozvaha

Založeno: 28. 5. 2020

606 kB
Výkaz zisku a ztráty pro nevýdělečné organizace_důvěrné.pdf

účetní závěrka [2019] VZZ

Založeno: 28. 5. 2020

386 kB
TJ SOKOL_příloha k 31.12. 2019.pdf

účetní závěrka [2019] příloha

Založeno: 28. 5. 2020

846 kB
T.J. Sokol Velké Meziříčí.pdf

ostatní zápis z VH

Založeno: 12. 8. 2019

106 kB
Výroční zpráva TJ Sokol Velké Meziříčí za rok 2018.pdf

výroční zpráva [2018]

Založeno: 19. 11. 2020

511 kB
Telocvicna jednota Sokol Velke Mezirici_Rozvaha pro nevydelecne organizace, 2018 -.pdf

účetní závěrka [2018] rozvaha

Založeno: 28. 5. 2020

62 kB
Telocvicna jednota Sokol Velke Mezirici_Vykaz zisku a ztraty pro nevydelecne organizace, 2018 -.pdf

účetní závěrka [2018] VZZ

Založeno: 28. 5. 2020

52 kB
TJ SOKOL_priloha k 31.12. 2018.pdf

účetní závěrka [2018] příloha

Založeno: 28. 5. 2020

152 kB
TJ SOKOL_priloha k 31.12. 2017.pdf

účetní závěrka [2017] příloha

Založeno: 28. 5. 2020

152 kB
Telocvicna jednota Sokol Velke Mezirici_Vykaz zisku a ztraty pro nevydelecne organizace, 2017 -.pdf

účetní závěrka [2017] VZZ

Založeno: 28. 5. 2020

52 kB
Telocvicna jednota Sokol Velke Mezirici_Rozvaha pro nevydelecne organizace, 2017.pdf

účetní závěrka [2017] rozvaha

Založeno: 28. 5. 2020

66 kB
Sokol Velké Meziříčí, zápis volební VH 2013.pdf

ostatní usnesení VH

Založeno: 24. 11. 2014

46 kB
Stanovy COS platne od 1.1.2014.pdf

stanovy společnosti

Založeno: 24. 11. 2014

4,6 MB

Související subjekty

  • Edita Chytková
  • Petr Kaštan
  • Pavel Kříbala
  • Martin Slavík
  • Vincenc Záviška
  • Ladislav Šidlo
  • David Stoklasa
  • Zuzana Villertová
  • Stanislav Tvarůžek
  • Pavol Živčic
  • Jiří Horký
  • Ladislav Veleba
  • Ilona Závišková
  • Michael Bezděk
72

Verdikt na první pohled: insolvence, spolehlivost DPH, rejstřík trestů, sankce ČOI, finanční výkazy a vazby — vše na jedné účtence.

Přihlásit a odemknout
Prohlédnout ukázkovou firmuzdarma
Majitelé a podíly
Start

Zapsaní společníci a akcionáři včetně velikosti podílu, vkladu a splacení.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma

Poslední změny

celá historie (72) →
  • 23. 10. 2025Zápis: Pavol Živčic: Člen výboru
  • 23. 10. 2025Zápis: Jiří Horký: Člen kontrolní komise
  • 23. 10. 2025Zápis: Ilona Závišková: Členka kontrolní komise

Dokumenty

sbírka listin →

44 listin

Profil subjektu — ČSÚ

Hlavní činnost
Provozování sportovních zařízení
Institucionální sektor
Neziskové instituce sloužící domácnostem, národní soukromé
Velikost firmy
1–5 zaměstnanců

Další činnosti a právní formy

1 činnost dle registru ČSÚ.

Přihlásit a odemknout

Zdroj: ČSÚ Registr ekonomických subjektů (evidenční údaje, stav k 15. 8. 2026).

Souhrnné rizikové skóre a varovné signály: insolvence, nespolehlivý plátce DPH, rejstřík trestů, sankce ČOI, záporný kapitál, zadlužení, chybějící závěrky, hromadné sídlo a stáří firmy.

Přihlásit a odemknout
Prohlédnout ukázkovou firmuzdarma
Insolvence
Start

Zda je na subjekt vedeno insolvenční nebo konkursní řízení a v jakém je stavu.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
DPH — registr plátců
Start

Nespolehlivost plátce DPH z registru MFČR.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Kontroly a sankce — Česká obchodní inspekce
Start

Kontroly, pokuty, zákazy prodeje a zajištění zboží z otevřených dat ČOI.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Rejstřík trestů — právnické osoby
Start

Pravomocná odsouzení právnické osoby ve veřejné evidenci rejstříku trestů.

Přihlásit a odemknout
Přihlásit a odemknout
Prohlédnout ukázkovou firmuzdarma
Finanční ukazatele
Start

Poměrová analýza z účetních závěrek: likvidita, rentabilita, zadluženost, doby obratu a bankrotní index IN05 — každý ukazatel s vývojem v čase a hodnocením vůči doporučeným pásmům.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Účetní závěrky
Start

Kompletní rozvaha a výsledovka po letech, finanční analýza a údaje z příloh účetních závěrek.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma

Částky, poskytovatelé a detailní roční čerpání jsou součástí Start.

Přihlásit a odemknout

Dotační záznamy

  • ReD

    48894591 - Tělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí č.01

    Národní sportovní agentura · 2025

  • ReD

    48894591 - Tělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí č.01

    Národní sportovní agentura · 2024

  • ReD

    48894591 - Tělocvičná jednota Sokol Velké Meziříčí č.01

    Národní sportovní agentura · 2023

  • ReD

    TJ - Velké Meziříčí - Stavební úpravy a přístavba sociálního zařízení sportovní haly

    Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy · 2020

  • ReD

    Můj klub 20

    Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy · Dotace - veřejně prospěšné programy a ostatní dotace v tělovýchově a sportu · 2020

  • ReD

    Program 2B_18

    Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy · Dotace - veřejně prospěšné programy a ostatní dotace v tělovýchově a sportu · 2018

  • ReD

    Program 8_17

    Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy · Dotace - veřejně prospěšné programy a ostatní dotace v tělovýchově a sportu · 2017

  • ReD

    Program 8_16

    Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy · Dotace - veřejně prospěšné programy a ostatní dotace v tělovýchově a sportu · 2016

Zdroje: Centrální Registr dotací (ReD) a seznamy příjemců Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF). U každého záznamu uvádíme zdroj. Souhrny zdrojů nesčítáme, protože mohou popisovat stejnou podporu; jako evidovanou podporu zobrazujeme vyšší dostupný souhrn. Přehled SZIF nyní zahrnuje fiskální roky od 2017. Na starších dotacích pracujeme.

Veřejné zakázky
Start

Zadávací řízení veřejných zakázek: kdo se ucházel, kdo vyhrál, obory (CPV), typy řízení a financování z EU.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Registr smluv
Start

Smlouvy publikované veřejnými institucemi, včetně hodnot, protistran a odkazů na oficiální záznamy.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Přihlásit a odemknout
Prohlédnout ukázkovou firmuzdarma
Vozový park
Start

Vozidla vlastněná a provozovaná firmou dle Registru silničních vozidel.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Nábor — Úřad práce ČR
Start

Volná místa, hledané profese, nabízené mzdy a podmínky zaměstnání cizinců z registru ÚPČR.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Prohlédnout ukázkovou firmuzdarma