Pproklep.cz
CeníkPorovnáníHistorieOblíbenéHlídané subjekty
CeníkPorovnáníHistorieOblíbenéHlídané subjekty
  1. Vyhledávání/
  2. Autoškola Pemlovi s.r.o.

Autoškola Pemlovi s.r.o.

Aktivnís.r.o. · 10 letIČO
04520009
Sokolovské náměstí 13, 53501 Přelouč

Autoškola Pemlovi s.r.o., IČO 04520009. Společnost s ručením omezeným. Přehled finančních výsledků, sbírky listin a propojení na 1 další osobu nebo firmu z veřejných registrů.

Hlídat subjektUložit
PřehledPrověrkaFinanceStát a zakázky2Majetek a provozLidé a vazby1Historie

proklep.cz

Data ze 16 státních registrů — ARES, Veřejný rejstřík, insolvence, DPH, ČOI a dalších veřejných zdrojů.

Obchodní podmínkyOchrana osobních údajůKontakt
4
Dokumenty16

Základní údaje

IČO
04520009
Bankovní účet
115-1445940227/0100
Datová schránka
bnnazyz
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Spisová značka
C 36012
Vznik
27. 10. 2015
Hlavní činnost
Činnosti autoškol

Sídlo

Sokolovské náměstí 13, 53501 Přelouč

Předmět podnikání

Způsob jednání
Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.
Předmět podnikání
  • Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu více než 9 osob včetně řidiče, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
  • Provozování autoškoly
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Prověrka
Start
Analýza rizik
Start
Finanční přehled
Start

Tržby, zisk, EBITDA a další klíčové metriky z účetních závěrek.

Dotace

Subjekt může mít i další dotace, které v dostupných zdrojích (ReD, SZIF) neevidujeme.

Záznamy dotací
2
napříč zdroji; mohou se překrývat
Období
2019–2021
fiskální roky
Zdroje
ReD
uvedené u každého záznamu

Evidovaná podpora

12 345 678 Kč

Vráceno

123 456 Kč

Pobočky
Start

Provozovny a místa podnikání dle Registru osob (ROS), včetně adres a období činnosti.

Propojení

Angažmá

Žádná angažmá ve firmách nebyla nalezena.

Propojené osoby a subjekty
Bc. Iveta PemlováISVR
Společník, JednatelvAutoškola Pemlovi s.r.o.
Podrobnosti z veřejného rejstříku
  • Společník · SPOLECNIK · od 27. 10. 2015
  • jednatel · Statutární orgán · od 27. 10. 2015
Rodné číslo:
Datum narození:
28. 6. 1968
Občanství:
cz
Adresa:
74, Lipoltice, Lipoltice, 53364, Česká republika

Zdroj: ISVR Ministerstva spravedlnosti · aktuální stav

Zpracování

Načítáme historii subjektu…

Události se doplní automaticky.

Autoškola Pemlovi s.r.o. -příloha k účetní závěrce 2025.pdf

účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2026

Založeno: 21. 5. 2026

107 kB
UZ-459100031840-20260506-112239.xml

účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2026

Založeno: 21. 5. 2026

5 kB
UZ-459100031840-20260506-112239.pdf

účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2026

Založeno: 21. 5. 2026

253 kB
Autoškola Pemlovi s.r.o. -příloha k účetní závěrce 2024.pdf

účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025

Založeno: 8. 5. 2025

102 kB
UZ-459100022162-20250502-104739.xml

účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025

Založeno: 8. 5. 2025

5 kB
UZ-459100022162-20250502-104739.pdf

účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025

Založeno: 8. 5. 2025

253 kB
doplnění sbírky listin - účetní závěrka 2023.pdf

účetní závěrka [2023]

Založeno: 30. 4. 2024

422 kB
doplnění sbírky listin - účetní závěrka 2022.pdf

účetní závěrka [2022]

Založeno: 2. 5. 2023

1,2 MB
Autoškola Pemlovi s.r.o. - Doplnění sbírky listin 2021.pdf

účetní závěrka [2021] DZ

Založeno: 12. 5. 2022

481 kB
Autoškola Pemlovi s.r.o. Doplnění sbírky listin - Uzávěrka 2020.pdf

účetní závěrka [2020] DZ

Založeno: 3. 6. 2021

1,7 MB
AUTOŠKOLA pemlovi s.r.o. OR - Účetní závěrka 2019.pdf

účetní závěrka [2019] DZ

Založeno: 25. 1. 2021

1,4 MB
AUTOŠKOLA Pemlovi s.r.o. OR - Účetní závěrka 2018.pdf

účetní závěrka [2018] DZ

Založeno: 25. 1. 2021

1,5 MB
AUTOŠKOLA Pemlovi s.r.o. OR - Účetní závěrka 2017.pdf

účetní závěrka [2017] DZ

Založeno: 25. 1. 2021

1,4 MB
OR 2016 Autoškola Pemlovi s.r.o..pdf

účetní závěrka [2016] DZ

Založeno: 28. 4. 2017

159 kB
or 2015 autoskola pemlovi s.r.o..pdf

účetní závěrka [2015] ds

Založeno: 14. 4. 2016

728 kB
C 36012.pdf

zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 106/2015]

Založeno: 16. 11. 2015

156 kB

Související subjekty

  • Iveta Pemlová

Verdikt na první pohled: insolvence, spolehlivost DPH, rejstřík trestů, sankce ČOI, finanční výkazy a vazby — vše na jedné účtence.

Přihlásit a odemknout
Prohlédnout ukázkovou firmuzdarma
Majitelé a podíly
Start

Zapsaní společníci a akcionáři včetně velikosti podílu, vkladu a splacení.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma

Poslední změny

celá historie (4) →
  • 27. 10. 2015Vznik: Autoškola Pemlovi s.r.o.
  • 27. 10. 2015Zápis: Iveta Pemlová: Společníci
  • 27. 10. 2015Zápis: Iveta Pemlová: Jednatel

Dokumenty

sbírka listin →

16 listin · nejnovější: účetní závěrka 2025

Profil subjektu — ČSÚ

Hlavní činnost
Činnosti autoškol
Institucionální sektor
Národní soukromé nefinanční podniky
Velikost firmy
1–5 zaměstnanců

Další činnosti a právní formy

3 činnosti dle registru ČSÚ.

Přihlásit a odemknout

Zdroj: ČSÚ Registr ekonomických subjektů (evidenční údaje, stav k 15. 8. 2026).

Souhrnné rizikové skóre a varovné signály: insolvence, nespolehlivý plátce DPH, rejstřík trestů, sankce ČOI, záporný kapitál, zadlužení, chybějící závěrky, hromadné sídlo a stáří firmy.

Přihlásit a odemknout
Prohlédnout ukázkovou firmuzdarma
Insolvence
Start

Zda je na subjekt vedeno insolvenční nebo konkursní řízení a v jakém je stavu.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
DPH — registr plátců
Start

Nespolehlivost plátce DPH z registru MFČR.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Kontroly a sankce — Česká obchodní inspekce
Start

Kontroly, pokuty, zákazy prodeje a zajištění zboží z otevřených dat ČOI.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Rejstřík trestů — právnické osoby
Start

Pravomocná odsouzení právnické osoby ve veřejné evidenci rejstříku trestů.

Přihlásit a odemknout
Přihlásit a odemknout
Prohlédnout ukázkovou firmuzdarma
Finanční ukazatele
Start

Poměrová analýza z účetních závěrek: likvidita, rentabilita, zadluženost, doby obratu a bankrotní index IN05 — každý ukazatel s vývojem v čase a hodnocením vůči doporučeným pásmům.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Účetní závěrky
Start

Kompletní rozvaha a výsledovka po letech, finanční analýza a údaje z příloh účetních závěrek.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma

Částky, poskytovatelé a detailní roční čerpání jsou součástí Start.

Přihlásit a odemknout

Dotační záznamy

  • ReD

    2110022722

    Ministerstvo průmyslu a obchodu · COVID – GASTRO – UZAVŘENÉ PROVOZOVNY · 2021

  • ReD

    PAA-JZ-20/2019

    Úřad práce České republiky · Cílené programy k řešení zaměstnanosti-neinvestiční transfery nefinančním podnikatelským subjektům-právnickým osobám · 2019

Zdroje: Centrální Registr dotací (ReD) a seznamy příjemců Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF). U každého záznamu uvádíme zdroj. Souhrny zdrojů nesčítáme, protože mohou popisovat stejnou podporu; jako evidovanou podporu zobrazujeme vyšší dostupný souhrn. Přehled SZIF nyní zahrnuje fiskální roky od 2017. Na starších dotacích pracujeme.

Veřejné zakázky
Start

Zadávací řízení veřejných zakázek: kdo se ucházel, kdo vyhrál, obory (CPV), typy řízení a financování z EU.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Registr smluv
Start

Smlouvy publikované veřejnými institucemi, včetně hodnot, protistran a odkazů na oficiální záznamy.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Přihlásit a odemknout
Prohlédnout ukázkovou firmuzdarma
Vozový park
Start

Vozidla vlastněná a provozovaná firmou dle Registru silničních vozidel.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Nábor — Úřad práce ČR
Start

Volná místa, hledané profese, nabízené mzdy a podmínky zaměstnání cizinců z registru ÚPČR.

Přihlásit a odemknoutProhlédnout ukázkovou firmuzdarma
Prohlédnout ukázkovou firmuzdarma